O mnie

dr inż. arch. kraj. Hanna Olczyk

Prawdziwa pasjonatka roślin, która związała z nimi swoją pracę, wykształcenie i zainteresowania. Dzięki swojemu doświadczeniu i ciągłemu śledzeniu trendów w sztuce ogrodowej potrafi doskonale wpasować się w gusta klienta. Zarówno te sprecyzowane jak i te, które dopiero się formułują. Swoim doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi prowadząc kursy z projektowania zieleni, a ciągłe poszerzanie wiedzy zaowocowało tytułem doktora uzyskanym na Uniwersytecie Przyrodniczym. Wieczorami pielęgnuje swoją kolekcję roślin egzotycznych, o którą dla własnego dobra lepiej nie pytajcie, bo może o niej mówić godzinami :)

Referencje

Bardzo dziękujemy. Naprawdę wyróżnia się Pani swoim pozytywnym i indywidualnym podejściem do klienta. To dziś rzadkość, bo coraz bardziej uwypukla się rynek usługodawcy...będę Panią polecać wszystkim potrzebującym :)

Zlecone prace wykonane zostały rzetelnie i terminowo, Pani Hanna wykazała się twórczym podejściem do projektów, uwzględniając wszelkie nasze oczekiwania i sugestie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i z całą odpowiedzialnością możemy polecić Panią Hannę, jako odpowiedzialnego i profesjonalnego partnera, dbającego o wysoką jakość świadczonych usług.

[...] byłam wczoraj na działce z urzędniczką zrobić oględziny drzew i urzędniczka przy okazji stwierdziła, że dawno nie widziała tak dobrze przygotowanej inwentaryzacji dendrologicznej ;)

Piękne opracowanie projektowe, pełen profesjonalizm, współpraca z Panią Hanią to sama przyjemność - estetyka, staranne wykonanie projektu ogrodu wraz ze wskazówkami pielęgnacyjnymi, fachowe doradztwo i wspaniałe pomysły. Jestem zachwycona i z niecierpliwością wyczekuję wiosny, będzie pięknie! Jeszcze raz DZIĘKUJĘ i gorąco polecam!